Gdzie byliśmy

Każdego roku staramy się brać czynny udział w targach branżowych. I tak , jako jeden z wystawców mieliśmy zaszczyt gościć Państwa na naszym stoisku w hali nr 3 poświęconej Caravaningowi, na jednych z największych w Polsce targów motoryzacyjnych Motor Show Poznań,  w dniach 5 – 7 kwietnia 2013 roku.

W związku z naszą współpracą z dealerami oraz koncernami samochodowymi, czasem nasze kampery, można spotkać w wybranych salonach marki Peugeot jako auta demonstracyjne.

Również mieliśmy przyjemność również dla marki Peugeot, uatrakcyjniać pokazem naszej zabudowy, różnego rodzaju event-ów oraz dealerskie dni otwarte.

Prosimy o obserwację naszej strony lub facebooka, ponieważ będziemy na bieżąco podawać informacje gdzie można oprócz naszej siedziby obejrzeć naszego campera.

targi-slide-1
targi-slide-2
targi-slide-3
targi-slide-4

Gdzie będziemy

Już 18.11.2014 (wtorek) razem z Peugeot Polska, jesteśmy jednymi z wystawców na VI Ogólnopolskich Targach Biznesu i Motoryzacji w Warszawie. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy kochają motoryzację, ciekawi są premier oraz naszego kampera. Więcej informacji o targach na www.fleetmarket.pl
Zdjęcie targów