logo-waldi bez

ZABUDOWY SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH

PONAD 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU POJAZDÓW

Firma WALDI powstała w 1990 roku. Do roku 2010 zajmowaliśmy się adaptacją samochodów dostawczych. Głównym naszym produktem były zabudowy samochodów typu furgon do przewozu dodatkowych osób. Z upływem czasu poszerzyliśmy naszą ofertę o adaptację dla policji, straży pożarnej, samochody do przewozu osób niepełnosprawnych, samochody serwisowe, samochody turystyczne oraz pojazdy na specjalne życzenie klientów lub spełniające bardzo wymagające zapisy „siwz”. Dostarczaliśmy pojazdy do wielu podmiotów użyteczności publicznej, firm państwowych oraz prywatnych. Produkty nasze posiadały niezbędne homologacje i certyfikaty bezpieczeństwa co nie zmieniło się do dziś.

Od roku 2010 naszym wiodącym produktem są samochody kempingowe na bazie aut typu furgon. Przy ich budowie wykorzystujemy swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zebrane w adaptacjach pojazdów oraz aktywnie słuchamy naszych klientów.

Posiadamy zgodę Peugeot Polska  na adaptacje ich aut. Mamy też podpisaną umowę gwarancyjną, która w samochodach jeszcze na gwarancji fabrycznej pozwala nam dokonywać adaptacji bez utraty gwarancji producenta.

Obecnie nasze samochody kempingowe można spotkać na terenie całej Europy.

Zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy, gdzie na miejscu będą mogli państwo zobaczyć i dotknąć wykonywanych przez nas kamperów oraz podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Nasza oferta pozwali optymalnie dostosować Państwa pojazd do indywidualnych potrzeb.