Dlaczego my?

Dzięki naszej wieloletniej współpracy z koncernami samochodowymi takimi, jak Citroen, Fiat, Peugeot proponujemy Państwu pomoc przy zakupie nowego samochodu wymienionych marek, oferując bardzo atrakcyjne ceny.
Posiadamy zgodę Peugeot Polska  – na adaptacje ich aut oraz mamy podpisaną umowę gwarancyjną, która w samochodach jeszcze na gwarancji fabrycznej pozwala nam dokonywać adaptacji bez utraty gwarancji producenta.
W trakcie zabudowy kamperów współpracujemy z producentami najwyższej jakości podzespołów, dzięki czemu otrzymują Państwo niezawodne samochody kempingowe z możliwością serwisowania wyposażenia (m.in. kuchenki, lodówki, ogrzewanie, klimatyzacja) na terenie całej Europy.
Każda nasza zabudowa objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Wszystkie naprawy i przeglądy odbywają się w siedzibie naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim.
Dbamy, aby wszystkie nasze zabudowy spełniały podstawowe kryteria: bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort. Naszym celem jest bowiem budowanie samochodów kempingowych najwyższej jakości, które zapewniają wygodną przestrzeń mieszkalną przy kompaktowych wymiarach i dużej dynamice jazdy. Każdy powstający w naszej firmie kamper dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.
Przyjmujemy także zlecenia na samochody kempingowe w przypadku aut powierzonych – używanych. Nie pomagamy jednak przy ich zakupie.
Specjalnie naszym klientom, którzy wykonali u nas zabudowę samochodu Camper Waldi, umożliwiamy zakup w atrakcyjnych cenach asortymentu turystycznego.
Wykonujemy badania w Okręgowej Stacji Diagnostycznej, zamieniając rodzaj samochodu na tak zwany „specjalny”.
[layerslider id=”2″]

Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy, gdzie na miejscu będą mogli Państwo zobaczyć i dotknąć wykonywane przez nas kampery oraz podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Nasza oferta pozwoli optymalnie dostosować Państwa pojazd do indywidualnych potrzeb.